חברתנו מובילה בעלי נכסים
לשקט נפשי הכנסה פסיבית נטו וחופש כלכלי

יוני סנדרוביץ
מנהל נכסים באזור תל אביב
וזכיין רישמי של חברת:
י.ש ניהול נכסים והשקעות
חברת ניהול נכסים בפריסה ארצית

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים

יוני סנדרוביץ

מנהל נכסים באזור תל אביב
וזכיין רישמי של חברת
י.ש ניהול נכסים והשקעות
חברת ניהול נכסים בפריסה ארצית

השירותים שלנו:

הכנת נכס​

על מנת לקבל את דמי השכירות המקסימיליים ולהשכיר את הנכס מהר, חשוב לדאוג שהנכס יהיה מוכן להשכרה בצורה הטובה ויעילה ביותר, לרוב בשכירויות ישנו הצורך "לריענון" במינימום הוצאה ומקסימום תוצאה, בין החלפות השוכרים כדי ליישר את הקו. אנו דואגים לנהל את הכנת הנכס לקבל הצעות מחיר ולוודא שהכל מבוצע כראוי.

השכרת נכס​​

אנחנו דואגים להשכיר את הנכס במהירות כולל כל הערבויות הנדרשות (יש לנו כוחות פרסום גדולים, וזמינות בכל שעות היום), אנו לא לוקחים עמלה מהשוכרים. לכן יש לזכור, כי לפעמים שוכחים וחבל שבכל יום שהנכס ריק, אתם מפסידים כסף.​

בדיקת רקע​

על מנת לוודא שאנו עוזרים לכם לבחור לכם שוכרים טובים אנו מבצעים בדיקת רקע מעמיקה לוודא שאכן מדובר בשוכרים ראויים עם היתכנות כלכלית לעמוד בתשלומי השכירויות והנלווה לכך. לבסוף אתם בעלי הנכס תהיו אלו שתאשרו אותם אך אנחנו לא נציע לכם כאלו שלא ראויים בעינינו.

החלפת מונים​​

אנו דואגים להעברות מונים בין השוכרים היוצאים לשוכרים הנכנסים ודואגים לעדכן את הרשויות, הכל למען השקט הנפשי שלכם.​

תיקונים שוטפים​​

החלפת צילנדר חדש פעם בשנה + החלפת שקעים לא תקינים בחדשים + החלפת בתי מנורה לא תקינים + פתיחת סתימות פנימיות + תיקון נזילות פנימיות + החלפת ברז פעם בשנה, אנו מטפלים בכל הפעולות עד 48 שעות מרגע הקריאה.

אבטחת שכירות​

אנחנו כאן לדאוג לאינטרסים שלכם וכחלק מהמעטפת השנתית אנו מאפשרים לכם ליהנות גם מאבטחת שכירות כך שבמקרים ששוכרים לא שילמו במהלך השנה דמי שכירות ולא מגיבים לאחר מכתב ההתראה ששלחנו לשוכר ו/או לא פינו את הנכס בזמן, נדאג שישולמו לך דמי השכירות שלא שולמו ע"י השוכר וגם נטפל משפטית בנושא פינוי השוכר ע"י חברה לאבטחת שכירות שעובדת איתנו בשת"פ.

ניהול הנכס​​

אין צורך להיות בקשר עם השוכרים אנו מנהלים עבורכם את הנכס, כל שאלה או בעיה לגבי הנכס, השוכרים עובדים מולנו, אנו זמינים ומטפלים בכל פנייה מיידית, ודואגים לעדכן אתכם בפרטים החשובים​

בעלי מקצוע​​

כל בעיה שיש בנכס במהלך השנה ולא כולל את השירותים שלנו זה באחריותנו להציע לכם בעליי מקצוע טובים ואמינים שעובדים בשיתוף פעולה איתנו במחירים מסחריים ולא פרטיים, והכל בפיקוח שלנו.​

למה אנחנו?

י.ש ניהול נכסים והשקעות הוקמה לפני 6 שנים בראשות מנכ"ל ומייסד החברה יניב חאגשור (בעל נסיון עשיר של מעל 10 שנים בארה"ב ).

חברתנו מתמחה בניהול נכסים בפריסה ארצית ונותנת פתרון ומענה, לבעליי נכסים להשקעה אשר עסוקים מאוד בחיי היום יום שלהם, כאלה שרוצים ומבינים שביעילות אפשר לחסוך הרבה זמן, כאב ראש, כסף וגם לשדרג את הנכס. החברה שמה דגש על חשיבות יחס החזר ההשקעה (ROI) וביצירת רווחיות לבעלי הנכסים.

כמו כן, בעלי נכסים שמתגוררים רחוק מהנכס בין אם זה בארץ או בחו"ל, ולא יכולים לטפל בנכס באופן שוטף. אנו דואגים לצרכים ולאינטרסים של בעל הנכס במקצועיות ובמסירות, ושמים דגש על שירות אדיב ומקצועי, אמינות, שקיפות וזמינות של 24 שעות ביממה.

המטרה שלנו לתת לכם פתרון בקונספט יחודי ולעזור לכם להצליח להגיע "לחופש כלכלי"

התמחות החברה ב3 תחומים ראה בפירוט פרוייקטים:

  • השכרה ניהול ותחזוקה של למעלה מ 600 נכסים להשקעה בישראל
  • שיפוצים מכל הסוגים
  • ואיתור קניה ומכירת נכסים

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים